Örnek Etkinlikler Rehber

etkinlik rehberi

Etkinliklerinizi belirledikten sonra izleyeceğiniz adımlar

1.)  codeweek’e giriş yapmak. Üyeliğiniz daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmak.

2.)  Etkinliğinzi: 10 Ekim 19:23’da başlayıp 28 Ekim 20:20’da bitecek şekilde tarih ayarlaması yapmanız gerekli. (sizin etkinliğiniz 1 hafta da sürebilir)

3.)  Gerekli tüm ayarlamaları yaptıktan sonra “Herkes İçin Kod Haftası Kodu” Bölümüne cw20-ij2br kodunu yazmanız gerekiyor. Bu kod sayesinde etkinlik ağımız büyüyecek ve mükemmellik sertifikasını almak için sayımızı yeterli hale
getirecektir.

4.)  Etkinliğinizi anlatan bir görseli, resim yükleme bölümü olan “Choose a file” kısmına eklyebilir dilerseniz bu etkinlik için oluşturulan ve sayfanın başında yer alan banner’ı kullanabilrsiniz.

               Ayrıca koordinatörlerimizden Asuhan Melike hocamızın oluşturduğu bu web sayfamız sizleri bilgilendirmek adına oluşturuldu.
              Etkinlik kaydını yaptırdığınızsa Merkezinizin “Logo”, “Merkez İsmi”, “Etkinliği Yürütecek Eğitimci” bilgilerini info@kodlabilsem.info adresine ivedilikle göndermeniz rica olunur.
              Etkinliklerimiz bittikten sonra etkinliğe ait fotoğrafları veya videoları info@kodlabilsem.info adresine en geç 28.10.2020 tarihine kadar e-posta olarak göndermeniz gerekli. 29 Ekim günü Projeye katılan tüm katılımcı Bilsemlerin  etkinlik video ve resimleri bu sitede  sergilenecektir.

             Hepinize şimdiden kolaylıklar dileriz.

 

Etkinlik raporu oluşturma ve sertifika basımı

Back to Top
Close Zoom
Bağlam Menüsü, tema ayarlarıyla devre dışı bırakıldı.